Tervezett események

Nyílt eseményeinkre mindenkit szeretettel várunk.

Az egyes események részletei változhatnak, de időben frissítjük ezt az oldalt. Köszönjük a megértéseteket.

Várunk mindenkit szeretettel!

Február 16. Vasárnap

Gospel kórus koncert

Helyszín: Haris Park kápolna

Időpont: 10:00 – 11:30

Program:

• a Gospel kórus esküvői programja: Stand By Me, All You Need Is Love, Marry You, Oh Happy Day, Hallelujah, Spread the Love

Március 15. Vasárnap

Tavaszi énekes gyülekező

Helyszín: Pajta kápolna, Csillagkert Budapest

Program:

• A tavasz a természet újjászületése, amely kapcsán a lelki újjászületést ünnepeljük zenével a természetben, Budapesten.

Április 12. Vasárnap

Húsvéti énekes gyülekező

Helyszín: Pajta kápolna, Csillagkert Budapest

Program:

• A Húsvét során az Eucharisztiát ünnepeljük, arra emlékezünk, hogy Jézus Krisztus mindannyiunkat megváltott.

Május 31. Vasárnap

Pünkösdi énekes Istentisztelet

Helyszín: Erdei kápolna, Wedding Wood

Program:

• A bennünk élő Isten a szeretet hangján szól hozzánk. Pünkösdkor a Szentlélek, a velünk élő Isten ünnepén gyűlünk össze és együtt ünnepeljük Krisztus Egyházának születését.

Június 28. Vasárnap

Gospel kórus gyereknapi koncert

Helyszín: Erdei kápolna, Wedding Wood

Program:

Kérd az esemény értesítőket!

Ne maradj le a neked fontos eseményekről, itt iratkozz fel, és küldünk értesítőt.