Egyházi esketés befoglalása

Az egyházi esküvő és a minimum 2 alkalmas jegyesbeszélgetés hivatalos befoglalásához töltsétek ki az alábbi űrlapot. A jegyesbeszélgetés 2 alkalommal kb. 1-1 óra időtartamú, az esküvői szertartás pedig kb. 30 perc időtartamú. A jegyesbeszélgetéshez nyomtatott jegyzetet kaptok, amely tartalmazza az ajánlott olvasnivalókat és az érintett kérdéseket,  valamint a szertartás teljes szövegét is a felkészüléshez. Az esküvőn megkapjátok az Ökumenikus Egyház házassági anyakönyvi kivonatát, amellyel a keresztény házasságkötést igazolni tudjátok ha erre később (pl. a gyermeketek keresztelésekor) szükség lenne. A házasságkötés szertartása történhet bármely általatok választott helyszínen. A teljes szolgálathoz (jegyesbeszélgetések, jegyzet, szertartás) 220.000 Ft egyházi hozzájárulást kérünk. Budapesten kívül az útiköltség számításának alapja: 120 Ft/km. A díjat átutalással vagy készpénzben fizethetitek ki.

Az esküvő adatai

A pár adatai

Megrendelés

Az egyházi hozzájárulás összege, amely tartalmazza a min. 2 alkalmas jegyefelkészítést és az esketés díját.
Csak számokat írjon, szóközök nélkül